Тиждень духовності

На виконання наказу директора «Про проведення Тижня духовності в ЗДО №25 «Малюк»» №48/ос з 03 по 07 квітня 2023 року в закладі було проведено Тиждень духовності.
У рамках цього тижня було проведено ряд заходів, які дали можливість дітям духовно зрости, відкрити своє серце на зерно Божої науки, проявити добро у власних вчинках, навчитися молитися і любити ближнього.
Протягом тижня відбулися: виставки дитячих робіт морально-етичного спрямування « Нехай день розпочинається з усмішки» ; читання та обговорення Біблії для дітей, літературних творів, перегляд мультфільмів, спрямованих на формування духовних цінностей «Неможна красти чуже», «Біблійні історії», «Супер книга»; бесіди в різних вікових групах на теми «Чемний- усім людям приємний», «Добро та милосердя», «Як виглядає ввічливість», «Краса людини: зовнішня та внутрішня» тощо. Дидактичні ігри соціально-морального спрямування: «Добро та милосердя», «Добре серце», «Господар для песика» та інші. Проводили бесіди з батьками вихованців «Гарні книги для всієї родини» , «Сторінки мудрих порад».
h