Фізичне виховання дошкільнят

Наш девіз:

• Спорт – це дружба,
  • Спорт – це сила.
  • Спорт дає всім дітям крила.

Фізичне виховання дошкільнят – організований процес, спрямований на їхній фізичний розвиток, рухову, фізичну підготовку, набуття знань, умінь та навичок з фізичної культури.
Виходячи з цього робота нашого садочка спрямована насамперед на охорону та зміцнення психічного та фізичного здоров’я дітей і створює сприятливі умови щоб діти мали можливість зміцнити та покращити свій фізичний розвиток.

Фізичне виховання в ДНЗ реалізується шляхом проведення обов’язкових занять відповідно до розкладу та режиму. В нашому спортивному залі займаються діти всіх вікових груп.
Маленьким дітям вони приносять задоволення, вчать їх орієнтуватися в просторі, правильно працювати з обладнанням.

У середньому віці – розвивають фізичні якості, перш за все витривалість і силу.

У старших групах заняття розвивають рухові здібності і самостійність.

Ефективність фізичного виховання в ДНЗ забезпечується використанням традиційних і нетрадиційних заходів фізичного виховання :
-фізичні вправи (гімнастика, ігри, елементи спорту )
-природнє середовище (повітря, сонце, вода )

В теплу пору року заняття з фізкультури проводяться на свіжому повітрі.

Протягом року в садочку проводяться різноманітні спортивні розваги, свята.

Також кожного року наш садочок приймає участь у спортивних змаганнях на міському рівні до Дня захисту дітей.