Інше
05.05.2026р, в нашому закладі була проведена лекція з помічниками вихователів на тему: “Гастроентероколіт у дітей. Профілактика.” Слухачі ознайомилися з першими симптомами хвороби, заходами профілактики, повторили протокол дій в разі виявлення перших симптомів хвороби та закріпили знання по інфекційним захворюванням ШКТ.


В нашому закладі був проведений профілактичний стоматологічний огляд дітей 3-7 років, лікарями з міської дитячої поліклініки з метою ранньої діагностики та вчасної санації.

