Наш колектив

Наш колектив молодий, творчий, найкращий

Педагогічний процес здійснює 24 педагоги: вихователь-методист, практичний психолог, інструктор з фізичного виховання, 3 музкерівники, вчитель-логопед, керівник гуртка англійської мови, 14 вихователів. З них 6 вихователів мають вищу категорію, 6 -педагогічне звання «вихователь-методист».

Колектив очолює директор Іванчик Лариса Казимирівна- “спеціаліст вищої категорії”, “вихователь-методист” “Відмінник освіти України”, лауреат премії ім.. Ю. Федьковича. Вихователь – методист Дідів Людмила Петрівна, педагогічний стаж роботи 13 років, «спеціаліст вищої категорії», “старший-вихователь” муніципальний стипендіат Чернівецької міської ради.

Метою роботи колективу є забезпечення цілісного розвитку дитини, розвитку її творчої спрямованості, розкриття потенційних можливостей при збереженні дитячої субкультури, формування здорового способу життя, набуття соціального досвіду, надання діагностичної, методичної та консультативної допомоги сім’ям вихованців.

У освітньому процесі закладу використовується різноманітні, цікаві, інтерактивні форми організації дітей: спеціально організована навчальна діяльність, ігри-заняття, самостійна діяльність ( художня, рухова, мовленнєва, ігрова, дослідницька та ін..), індивідуальна робота, спостереження, екскурсії, свята та розваги.
Діти мають можливість відвідувати різноманітні гуртки :

•  студію зображувальної діяльності «Райдуга»;
  •  театральну студію «Шалом, Хаверім»;
  •  «Малі дослідники великого світу»;
  •  «Школа Шляхетності».
Гурток "Радуга"
Гурток "Радуга"
Шалом "Хаверім"
"Малі дослідники великого світу"
"Малі дослідники великого світу"
previous arrow

Ми розуміємо, що для життя та розвитку дітей перш за все потрібно здоров’я і ми працюємо над цим. В закладі створено умови для забезпечення оптимального рухового режиму: здоров’язбережувальне предметно-ігрове середовище, обладнано спортивний зал, як для проведення фізкультурних занять, так і для проведення спортивних секцій ( аеробіка хатха-йога, карате), зони фізичної активності, модульні фізкультурні комплекси, нестандартне обладнання, сухий басейн з кульками для профілактичної роботи. Широко використовуються різноманітні профілактичні технології інноваційного характеру, арт-терапія, піскова терапія, кольоротерапія.

Фізкультурні куточки в групах
Театралізація казки "Лисичка та журавель"
Театралізація казки "Лисичка та журавель"
Настільний театр "Колобок"
previous arrow

Щоденно відводиться достатньо часу на різні види рухової активності дітей: ранкова гімнастика, фізкультурні, музичні заняття, фізкультхвилинки, рухливі ігри.

Педагогічний колектив ЗДО сприяє підвищенню психологічної та педагогічної компетентності батьків щодо розуміння закономірностей розвитку дитини, питань навчання та виховання дошкільнят через проведення днів відкритих дверей, творчих звітів, батьківських зборів по групам, оформлення батьківських куточків, консультувань.