Головна – про нас

Вітаємо !

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №25 «Малюк» Чернівецької міської ради розташований за адресою: м.Чернівці, вул. Достоєвського 10а. Побудований в 1969 році. Чисельний склад дітей на 01.03.2023р – 255. В закладі функціонує 11 груп: 3 раннього віку, різновікова, 7 садових.

Режим роботи закладу – 5-ти денний, всі групи працюють з 10.5 годинним режимом перебування дітей.

Заклад працює з 7.30 – 18.00.

Діяльність закладу дошкільної освіти спрямована на забезпечення цілісного розвитку дитини, розвитку її творчої спрямованості, розкриття потенційних можливостей при збереженні дитячої субкультури, формування здорового способу життя, набуття соціального досвіду, надання діагностичної, методичної та консультативної допомоги сім’ям вихованців. Особливістю закладу є багатонаціональність груп (єврейська, польська). Враховуючи різноманітність потреб дітей та задовільняючи бажання батьків, дошкільний заклад організовує освітній процес за пріоритетними напрямками: художньо-естетичний, інтелектуальний, поглиблене вивчення іноземних мов (англійської, німецької, польської, єврейської) з трьох років. Активно впроваджується білінгвальна модель навчання. Інтеграція іноземномовної комунікації в навчальний процес закладу сприяє розвитку пізнавальних процесів, формує соціокультурну компетентність дошкільнят. В дошкільному закладі створено належні умови для всебічного розвитку дітей: затишні естетично оформлені групи, сучасне предметно-розвивальне середовище, добре обладнані музичний, фізкультурний зали, кабінети логопедичний, практичного психолога, англійської мови, відеосалон, в якому зібрано цикл відеопрограм із краєзнавчою інформацією про культурний мінімум народу – носія.

Заклад працює за програмою «Я у Світі», згідно вимог Базового компонента дошкільної освіти.

Наш заклад саме той заклад де дітям затишно і весело, де їх люблять і дбайливо доглядають, піклуються про здоров’я, фізичну і психологічну готовність дітей до школи

Шановні батьки! Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина відвідувала саме наш заклад, ЛАСКАВО ПРОСИМО!