У 2023/2024 році наш заклад приймав участь у Всеукраїнському проєкті «Підтримка педагогів закладів дошкільної освіти та супровід дітей у надзвичайній ситуації» за підтримки Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» та спільно з UNISEF.
Вихователь нашого закладу Ткачук Світлана Вікторівна пройша навчання як інструктор проєкту , на тему «Психолого –педагогічна підтримка дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайної ситуації»( з 25 вересня по 06 жовтня 2023 року) та отримала сертифікат. В даному проєкті були задіяні батьки нашого закладу. Бажання виявили 31 людина. Зокрема це були батьки групи «Вишенька»,
Проєкт тривав з 21.11.2023р по 06.02.2024р.У цей період для кожного інструктора щовівторка подавалася нова тема, яку відповідно мали донести до батьків.
За правилами проєкту, кожної середи на протязі усього часу проводилися зустрічі з батьками де розкривалися такі теми:
«Як впливає війна на дітей і дорослих. Чому ми відчуваємо те, що відчуваємо?»
«Техніки зцілення для дітей та дорослих»
«Плекаємо стійкість до стресу: що робити, щоб не вигоріти»
«Що робити, коли дитина поводить себе агресивно»
«Чутливий сон та проблеми із засинанням у дітей»
*»Як підтримати дитину, яка сумує?»
«Дитина почала боятися і стала полохливою. Що робити, та як підтримувати?»
«Як слухати дитину,щоб вона говорила,та як розмовляти з дитиною, щоб вона чула?»
«Як підтримувати себе та дитину, коли ви змушені були залишити домівку?»

В результаті такої роботи, та по закінченню проєкта :
-педагоги почерпнули багато корисної інформації;
– батьки задоволені, що приділили час для спілкування на теми , які сьогодні на часі;
-в невимушеній обстановці знайшли відповіді на питання, які турбували.
-інструктори проєкту за клопітку працю та навчання отримали грошову винагороду

Додатки по темі

• Презентація "Підтримка педагогів закладів дошкільної освіти та супровід дітей у надзвичайній ситуації "